KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327192
nr 1332 7192
Axel Sjöberg
(1866-1950), Sverige
Blandteknik, Kustlandskap. Signerad, daterad -04,45x57 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:16:10
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
Axel Sjöberg
Läs mer om Axel Sjöberg